Heilige Geometrie masterclass
Ontdek via deze tweedaagse training hoe sjamanen gebruikmaken van de voormalige tempelleer die we kennen als “heilige geometrie”.
Masterclass Heilige Geometrie
Geometrische vormen worden ook wel de gedachtepatronen in het brein van God genoemd. Ze zijn de oorsprong voor alle verschijningsvormen in onze fysieke werkelijkheid.
Wil jij ontdekken hoe je net als de aartsengelen deze mystieke vormen kunt aanwenden voor manifestatie in onze wereld?
Op locatie
De lesdagen vinden plaats op de Bakkershoeve in en rond de tipi.
2 dagen
Overdracht van kennis en wijsheid door directe ervaring.
Met materiaal
Je ontvangt de juiste hulpmiddelen als ondersteuning.
Oude kennis en weten
We leven in een tijd van ontwaken. Dat is wat ons wordt verteld. Maar, wat betekent ontwaken eigenlijk en hoe ziet dat eruit?
Eind vorig jaar hebben we ons jaar afgesloten met een bijzondere despcho. Eentje die onverwachts een hele andere vorm kreeg dan verwacht. De mooie cirkel die we in gedachten hadden veranderde in een schelpvorm. Deze nieuwe vorm bleek een nieuw tijdperk aan te kondigen. Een tijdperk waarin de gulden snede regel en de heilige geometrie een grote rol zouden gaan spelen.
Begin dit jaar werd ik ingewijd in deze nieuwe tijd door een feestje in een voormalige kerk. Op die locatie ontstond er een heractivatie van oude kennis en weten. De maanden daarna bestonden uit zien en doorzien, een waar ontwaken.
Omdat we van mening zijn dat deze wijsheid en kennis onmisbaar is voor iedere sjamanistisch beoefenaar geven we deze training. In eerste instantie alleen gericht op de studenten van ons opleiding.
Mogen we jou uitnodigen om ook te ontwaken voor heilige geometrie?
leer de geheimen…
2 daags sjamanistisch programma
Voor een versnelling in de bewustwording over de wereld van de energie…
Â

Heilige Geometrie deel 1
Zaterdag 01 november 2025
10:00 – 16:00 uur
Tijdens deze eerste dag gaan we de basis leggen voor het ontvangen en begrijpen van wijsheid en kennis van de heilige geometrie. Dat doen we door ons vanuit de sjamanistische traditie te verbinden met de spirits die ons kunnen helpen met deze wereld.

Heilige Geometrie deel 2
Zaterdag 28 februari 2026
10:00 – 16:00 uur
Deze tweede dag staat in het teken van de toepassing van de kennis op onze rituelen en onze tools. Daarbij wordt je energieniveau enorm verhoogd waardoor er als vanzelf bewustwording zal ontstaan. Â
Â

Heilige Geometrie deel 3
Zaterdag 25 april 2026
10:00 – 16:00 uur
Deze derde dag staat in het teken van het delen van de ervaringen. Deze dag is ook los te boeken als je afgelopen jaar deze masterclass hebt doorlopen.Â
Â
zie de verbanden…
Veel gestelde vragen
Deze masterclass is alleen voor onze actieve studenten en alumni.
Ja dat kunnen we.
– Je ontvang kennis en inzichten van ons.
– Je krijgt fysieke tools om mee te werken.
– Je ontvangt de technieken om mee te werken.
Steekwoorden: chumpi, apukuna, nulpunt, gulden snede, krachtplaatsen, bewustwording, activatie.
* De precieze onderwerpen worden in de komende maanden uitgewerkt.
Dat kan. Het bedrag wordt dan 10% hoger en verrekend over 12 termijnen.
Je volgt dan deze link.
Nee, de tools zijn inbegrepen bij de prijs. Deze tools zijn zo gemaakt dat alle kwaliteiten resoneren met de verschillende lagen van bewustzijn.
Voorbeeld: een werkende computerchip is ook niet door iedereen te maken. Zo is het ook hiermee. Pas als je kennis hebt van heilige geometrie en dit kunt toepassen, dan pas kun een ontwerp maken dat voldoet aan de wetmatigheden.
gebruik je kennis…
Deze training is een must voor iedere serieuze sjamaan
Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar
* Voor deze masterclass zijn onze volgende algemene voorwaarden voor opleidingen van kracht. Onze trainingen zijn vrijgesteld van btw.